O nas

Nasza Firma została założona w 1995 roku. Obsługujemy prawie 1000 placówek handlowych, które udostępniają Państwu możliwość zakupu towarów i usług za pośrednictwem kredytu ratalnego. Poza tym spełniamy marzenia związane z własnym domem, mieszkaniem (kredyt hipoteczny), samochodem (leasing, kredyt samochodowy). Optymalizujemy zobowiązania naszych kredytobiorców, oferując kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne.

Jesteśmy właścicielem marki Alleraty.pl - internetowego serwisu, pozwalającego na zakupy ratalne bez wychodzenia z domu, przez Internet. Na początku 2013 roku stworzyliśmy KREDROL.pl - kredyty dla Rolnictwa. Jest to marka stworzona na potrzeby działu naszej Firmy, odpowiedzialnego za obsługę finansową branży rolniczej.

Marka KredytowanieZwierzat.pl powstała z myślą o obsłudze finansowej rolników nastawionych na produkcję zwierzęcą. Współpracujemy również z przedsiębiorcami, oferującymi bydło, trzodę oraz drób w ciągłej sprzedaży. Posiadamy szeroki wachlarz produktów finansowych instytucji kontrolowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Działamy szybko, szanujemy Państwa czas. Obejmujemy swoim działaniem teren całego kraju. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dzień dobry!

Michał Maculewicz

Jestem odpowiedzialny za kreowanie produktu bankowego tak, aby kredyt był dla Państwa jak najtańszy a procedury jak najbardziej uproszczone. Ponadto zajmuję się obsługą klientów indywidualnych.

Jarosław Kochaniewski

Współpracuję zarówno z rolnikami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami posiadającymi bydło, trzodę oraz drób w ciągłej sprzedaży. Obsługuję teren całego kraju.

Jacek Andruszkiewicz

Jestem kierownikiem biura kredytowego, w którym weryfikowane są wszystkie wnioski kredytowe obsługiwane przez KredytowanieZwierzat.pl

© 2013-2021 KredytowanieZwierzat.pl

KredytowanieZwierzat.pl

KredytowanieZwierzat.pl oferuje kredyty dla Rolników na zakup zwierząt hodowlanych: bydła, trzody oraz drobiu. U nas otrzymasz kredyt na zakup krów, jałówek, byczków, trzody czy kur. Współpracujemy z wieloma firmami z branży zwierząt hodowlanych. Polecamy: Ogłoszenia rolnicze, Kredyty dla rolników, kredyty rolnicze oraz Krowy mleczne, pierwiastki, jałówki, byczki - sprzedaż